Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Borowskie Cibory

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka rolna

Borowskie Cibory,podlaskie

138 000 zł3 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki siedliskowej w okolicach Białegostoku? Dobrze trafiłeś ta oferta może Cię zainteresować! Proponuje do sprzedaży działki siedliskowe we wsi Borowskie Cibory w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok(Borowskie Cibory + 20 km)

329 000 zł39,90 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie os. Piasta, ul. Mieszka I idealne pod wynajem po remoncie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, zlokalizowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Rocha

Zabłudów(Borowskie Cibory + 25 km)

88 200 zł840 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki budowlane w malowniczym Zabłudowie, przy ulicy Św. Rocha, która idealnie łączy w sobie bliskość do Białegostoku z ciszą i spokojem wiejskiego życia. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Siedleckiego

Wygoda,Białystok(Borowskie Cibory + 20 km)

315 000 zł382 m² 824,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* działka 382 m2 * Osiedle Wygoda * ul. Siedleckiego * Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w Białymstoku, przy ul. Siedleckiego na osiedlu Wygoda. Działka zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Piaski,Białystok(Borowskie Cibory + 20 km)

479 000 zł60,10 m² 7 970,05 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Polecam przestronne, 4-o pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Piaski, tuż obok centrum. Doskonała lokalizacja do życia, w pobliżu: szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnie, szpitale, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szumiących Traw

Porosły(Borowskie Cibory + 18 km)

778 000 zł61,56 m² 12 638,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie bezczynszowe na spokojnym osiedlu | Porosły, ul. Szumiących Traw Wyobraź sobie miejsce, w którym budzisz się w ciszy, a z salonu wychodzisz na własny taras. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesięciny II,Białystok(Borowskie Cibory + 20 km)

488 000 zł60,30 m² 8 092,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

*** rezerwacja*** *3 pokoje*dwustronne*w pełni wyposażone*idealne dla rodziny* dobra inwestycja* Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Żółtki

Żółtki(Borowskie Cibory + 19 km)

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m w cenie 120 000 zł. Teren o regularnym, prostokątnym kształcie 23 137 m, częściowo rolny i leśny, objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołyńska

Białystok(Borowskie Cibory + 20 km)

2 250 zł61,20 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z w pełni urządzonym mieszkaniem położonym w spokojnej części Białegostoku, przy ul. Wołyńskiej , os. Sybiraków. Na powierzchnię 61m2 składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ploski

Ploski(Borowskie Cibory + 23 km)

110 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***cicha I spokojna okolica***4km od miejscowości ploski** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy 4km od miejscowości Ploski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dziesięciny,Białystok(Borowskie Cibory + 20 km)

689 000 zł100,93 m² 6 826,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezczynszowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski, os. Dziesięciny Pompa ciepła De Dietrich 6kw w cenie. Zlokalizowana na działce o pow. 82m2 w Białymstoku. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Borowskie Cibory

Borowskie Cibory,podlaskie

175 990 zł17 599 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** Szukasz działki pod inwestycję, bądź pod uprawę rolną w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Proponuję Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 66127 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Borowskie Cibory

Borowskie Cibory,podlaskie

661 270 zł66 127 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny